Antalya Gider Açma

En ileri teknolojiler ile yerine getirilen gider açma çalışmaları profesyonel kişilerce kurumsallık ilkesine uygun gerçekleştiriliyor. Tıkanıklık sorunlarına garantili çözüm sunan Antalya gider açma firmaları 7/24 müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Kameralı Cihazlarla Gider Açma

Modern cihazlar ile hiçbir yeri kırmadan gerçekleştirilen gider açma hizmetlerinde her tür tıkanıklık sorununa aynı gün içinde çözüm sunuluyor. Sizlerin talebi üzerine hızlıca adresinize ulaşan uzman ekip kullandığı etkili yöntemler ile tıkanıklığın yerini dakikalar içerisinde bularak tamirini gerçekleştiriyor.

Mutfak Gider Açma Çalışması

Yoğun kullanıma bağlı olarak mutfak giderlerinde tıkanıklık sorunu sık sık meydana gelmektedir.
Mutfak giderinin tıkanmasına neden olan sebepleri şöyle sıralayabiliriz;
  • Mutfak lavabosunun tıkanmasına en çok sebep olan durum kullanılmış yağların gidere atılmasıdır.
  • Lavaboya atılan yemek atıkları tıkanıklığa sebep olabilir.
  • Tesisatın hatalı döşenmiş olması.
  • Gider borularının eskimesi ve ya zarar görmesi.
Bu sebeplerden ötürü mutfak lavaboları tıkanmakta ve bu durum hayatı olumsuz etkilemektedir. Mutfak giderlerindeki tıkanıklık kameralı robotlar sayesinde anında tespit edilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

Tuvalet Gider Açma Çalışması

Tuvalet gideri açma çalışması önceden oldukça zahmetli bir işti. Eskiden tuvaletlerdeki tıkanıklığı tespit edebilmek için birçok alanın kırılması gerekiyordu. Bu durum durum fazladan zaman kaybına ve maliyete neden oluyordu. Oysa şimdi günümüzdeki teknolojiler ile tuvalet tıkanıklıkları çok daha hızlı ve garantili olarak giderilebilmektedir.

Kanalizasyon Gider Açma Çalışması

Kanalizasyon tıkanıklığı en zor tesisat arızalarından biridir ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Gerekli tüm ekipmanlarla adresinize gelen uzman ekip tıkanıklığın sebebini tespit ettikten sonra hemen tamir işlemlerine başlamakta ve mağduriyetinizi gidermektedir.
Kanalizasyon tıkanıklığı çalışması bittikten sonra uzman ekip bazı testler yaparak tıkanıklığın kesin olarak gittiğinden emin olarak oradan ayrılıyor.