Antalya Lavabo Açma

Tıkanmanın meydana gelmesi ile birlikte pis su giderleri kokmaya ve binanın kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Bu kategoride yapılan en büyük hata amatör özelliklere sahip Antalya lavabo açma yöntemlerinin tercih edilmesidir.
Profesyonel olmayan amatör tıkanıklık giderme yöntemleri tesisatı kullanılmaz hale getirebilir, evde inşaat masrafının çıkmasına neden olabilir. Kimyasal maddeler de zehirlenmeye neden olabilir. Risk almadan güvenli bir şekilde tıkanıklık gidermek için özel açma yöntemleri günümüz şartlarında en çok kullanılan yöntemdir.

Profesyonel Lavabo Açma Servisi

Tuvaletlerde, banyoda ve mutfakta gider sisteminde meydana gelen arızalarda servis personeli tercih edilmelidir. Personel ev, iş yeri, fabrika, imalathane, spor tesisi, düğün salonu, dernek ve benzeri bütün mekanlar için tıkanıklık giderme çözümleri üretiyor. Ayrıca otel, AVM, lokanta, Restoran ve benzeri yerler için de servis çözümleri üretiliyor. Lavabolarda meydana gelen tıkanmanın belli başlı sebepleri vardır. Bu sebepler bütün kanalizasyon sistemini kolaylıkla tıkayabilir.
Tıkanıklık sebepleri şu şekildedir:
  • Tuvalet ve klozet gibi yerlere atılan çöpler,
  • Yanlış montajlama kanalizasyon tıkanıklığının sebeplerinden biridir.
  • Banyoda tırnak, saç ve kir atıklarının fazla oluşu.
  • Mutfakta çamurlu meyve ve sebzenin sık sık yıkanması gibi nedenler başlıca tıkanma sebebidir.
Uzun yıllar kullanılan kanalizasyonlarda iç kısım tortu kaplar ve kanalizasyonun tıkanmasına neden olur.

Eski Lavabolar Neden Tıkanır?

İç kısımdaki tortu sertleştikçe kanalizasyonun iç hacmi daralır. Bu durumda tıkanma sıklıkla meydana gelir. Tıkanıklık ekibi tıkanıklık açmanın yanı sıra tesisat yenileme işlemi de gerçekleştiriyor. Eski binalardaki kanalizasyon sistemi ömrünü tamamladığı zaman yenilenmesi gerekir. Bu binalarda meydana gelen tıkanmalar, tesisat içerisindeki tortunun artması ile meydana gelir. Profesyonel tıkanıklık giderme ile lavabolar ve tuvaletler kısa sürede kullanıma açılır.