Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı birçok nedenle oluşup, çözülmediği taktirde sorunlara sebep olmaktadır. Bu sorunların başında kötü koku ve pis su akması gelir. Tıkanıklık olan bölgede pis su birikerek borulara da zarar verebilir. Bu iç tesisatta sızıntılara neden olarak ileriye dönük problemler yaratabilir. Antalya lavabo tıkanıklığı açma sayesinde hızla tıkanıklarınızı açtırabilirsiniz.
Lavabo Tıkanıklığı
Lavabolara düşen veya atılan yabancı ve suda çözünemeyen atıklar nedeniyle lavabolar tıkanma ile karşı karşıya kalabilir. Bunun yaşanmaması adına lavabolara bu tip atıklar atılmamalıdır. Bu konuda servisten bilgi alınabilir. Mutfak lavaboları genellikle çözünmeyen yemek atıklarından dolayı tıkanır. Tek bir madde küçük bir tıkanıklık yaratır.
İleri zamanda bu tıkanıklıkta daha fazla madde birikir. Bundan dolayı tüm boru tıkanıklığa uğrayabilir. Bu tıkanıklık zamanla lavaboya vurarak pis suyun gitmesini engeller. Mutfak lavabosundan devamlı olarak pis su gelir. Banyo veya tuvalet lavaboları ise genellikle fazla saçtan dolayı tıkanır. Bu tıkanıklıkları çözmek daha kolaydır. Bunun sebebi kolay cihazlar ile saçların çıkarılabilmesidir.
Lavabo Tıkanıklarını Gidermek
Lavabo tıkanıklarının giderilmesinin ilk basamağı tıkanıklığın olduğu noktayı belirlemektir. Bu iş için uzman bir ekip gerekir. Sızıntı yapan su var ve yapılara zarar vermiş ise bu tıkanıklığın olduğu noktaya bir yol izletebilir. Uzman servis hizmeti sayesinde tıkanıklık olan bölge hızla bulunur.
Bazı tıkanıklıklar tazyikli sular ile açılabilmektedir. Birçok tıkanıklıkta ise tıkanıklık yapan maddeler sabitleşmiştir ve sertleşmiştir. Bu nedenle atıkların çıkarılması gerekir. Gerekli araçlar ile iç tesisata zarar verilmeden tıkanıklık çıkarılmaya çalışılır.
İç Tesisat Tıkanıklığı
İç tesisatın yanlış kurulumu gibi sebeplerle lavabo tıkanıklıkları oluşabilir. Bu gibi sorunlarda tesisatın söküldükten sonra doğru bir şekilde kurulması gerekir. 7/24 servis seçeneği ile her türlü tıkanıklık açılır.