Antalya Lavabo Tıkanıklığı

Evlerde, iş yerlerinde ya da resmi kurum ve kuruluşlarda lavabolarda her zaman tıkanıklık olabilir ve biz de Antalya lavabo tıkanıklığı olarak bu problemleri çözmek için uğraş vermekteyiz. Tıkanıklık olan lavabolarda genellikle giderden gitmesi gereken pislikler gidemediğinden dolayı su taşması olarak görülmektedir. Bu tıkanıklığın daha büyük problemlere yol açmaması için bizler hem uzman ekibimizle hem de ekipmanlarımızla tıkanıklık problemini çözmeye çalışıyoruz.
Tıkanıklık Nasıl Açılmaktadır?
Yenilmiş olan yiyeceklerden ya da yıkanmış olan bulaşıklardan dolayı mutfak lavabolarında, el yüz yıkadığımız lavabolarda çeşitli nedenlerden dolayı tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bu problem genelde yemek artıkları, yapışkan maddeler, yağlı maddeler, saç-sakal artıklarından meydana gelmektedir. Bizim bulmuş olduğumuz çözümler ise geçici çözümlerdir bunun nedeni ise kullanmış olduğumuz kimyasal maddelerden kaynaklıdır.
Kullanmış olduğumuz bu kimyasal maddeler plastik borulara zarar verebilmektedir ve bu zarar sonucunda suyun sızmasını engelleyen borular tahriş olmaktadır. Fakat biz kullanmış olduğumuz robotlu kanal açma, diğer son teknolojik aletlerle ve uzman ekiplerimizle beraber hasar vermeden lavabonuzun tıkanıklığını açmaya çalışmaktayız.
Özelliklerimiz Nelerdir?
Özelliklerimiz ya da bizi diğer firmalardan ayrı kılan noktalarımızdan biri siz müşterilerimiz için kullanmış olduğumuz son teknolojik aletlerdir. Siz bize sorununuzu bildirdikten hemen sonra uzman ekiplerimiz adresinize gelerek probleminizi gidermeye çalışmaktadır. Problem giderildikten sonra ise ekiplerimiz tıkanıklığın oluştuğu bölgeye kamera sistemiyle bakıp emin olduktan sonra adresinizden ayrılmaktadır.
Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?
Vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir:
  1. Tuvalet Tıkanıklığı Açma: Oluşmuş olan tuvalet tıkanıklığını kameralı makineler sayesinde bularak gidermeye çalışıyoruz. Tıkanıklığın neden kaynaklandığını profesyonel ekiplerimiz sayesinde kesin bularak sonuca varmaktayız. Oluşmuş olan tıkalı klozet, tıkalı tuvaleti kamera sistemleriyle tespit edilerek tıkanıklığı gidermeye çalışmaktayız.
  2. Lavabo Tıkanıklığı Açma: Lavabolarda oluşmuş olan tıkanıklığı ise kameralı sistemler sayesinde tespit ediyoruz ve robotlu kanal açma cihazlarımızla beraber hasar vermeden tıkanıklığı açmaya çalışıyoruz.
  3. Kanalizasyon Açma: Bu şekilde olmuş olan tıkanıklığı ise siz ekiplerimize bildirdikten sonra hemen adresinize geliyoruz. Uzman ekiplerimizle beraber ya spiral robotla ya da yüksek basınçlı su ve havayla beraber tıkanıklığı açmaya çalışıyoruz. Tıkanıklığı açarken kazı yapmadan ve hasar vermeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  4. Kanal Açma: Kanalda oluşan tıkanıklığı gelişen teknolojileri kullanarak gidermeye çalışıyoruz nedeni ise gelişmiş olan teknolojiyle beraber kanal temizleme işleminin ortaya çıkmasıdır. Bu tıkanıklığın olma nedeni ise pimaş borusunun tıkanmasından kaynaklanmaktadır. Boruda oluşan tıkanıklığı aşama aşama görüntüleyerek teknoloji yardımıyla çözümlemeye çalışıyoruz.
Bizim siz müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler bu şekildedir. Eğer siz de kaliteli, güvenli ve temiz bir hayat istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.