Tıkalı Gider Açma

Profesyonel Gider Açma Hizmetleri
Kurumumuzun verdiği hizmetler içerisinde en çok rağbet gören, kurumumuzda verilen profesyonel gider açma hizmetidir. Günlük hayatta birçok evde yaşanan ve genellikle ev sahiplerinin hatası ve dikkatsizliği nedeniyle oluşan gider tıkanıklığı aynı şekilde ev sahiplerinin hayatını da ortaya çıktığı süreçte felç etmektedir.

Kimi ev sahibi kendi problemimi kendim çözerim şeklinde davranışlar sergileyerek kapanan gideri açmaya çalışsa da yine de sorunlar aynı şekilde ilerleyen zamanda tekrar ortaya çıkacaktır. İşte bu eksende profesyonel eller ile yapılan gider açma hizmeti uzun vadede kalıcılık göstermektedir.

Gider Açma Yöntemlerimiz

Kapanan gider tespit edildikten sonra ekibimiz giderin açılmasında birçok farklı ve pratik yöntem uygulayarak gider açma işlemini uygulamaktadır. Bu yöntemlere genel olarak baktığımız zaman bu yöntemlerin başında kimyasal destekli gider açma yöntemi en başta gelmektedir. Bu yöntem daha çok suyun azda olsa ilerleme kat ettiği fakat gidere bırakılan suyun zorlanarak gittiği tesisat bölgelerine uygulanarak gider açılmaktadır. Tabii bu işlem yapılmadan önce eğer ki tıkanıklığın yaşandığı gider yakın ve ulaşılabilir bir yerde ise öncelikli olarak ince ve uzun tel fırça ile tıkanıklığın olduğu bölge aşındırılarak kimyasalın tesisatın tüm bölgesine hükmetmesi sağlanarak gider açma işlemi yapılır.

Gider açma da bir diğer yöntem ise basınçlı su pompası ile açma yöntemidir. Bu yöntem uygulanmadan önce basınçlı su pompasının borusu gidere yerleştirilerek pompalanacak suyun ev içine çıkmayarak tesisata hükmetmesi ve tesisatı açması sağlanır. Daha sonra da pompa açılarak basınçlı su ile tesisatta bulunan tıkanıklık giderilir.

Tıkanıklığın giderilmesinin ardından aynı şekilde kimyasal açma yöntemi de tekrardan tesisata uygulanarak sorun kökten giderilmeye çalışılır. En profesyonel ekipler ile gider açma hizmeti veren kurumumuz kapanmasının sebebini ve yerini bulamadığı anlar için özel olarak son teknoloji ile donanımlanmış kameralar kullanarak tıkanan gideri ve giderde tıkanıklığa sebep olan yapıyı tespit ederek sorunun kalıcı bir biçimde çözülmesini sağlarlar.

Gider Açma Hizmetinde Kurumumuzun Hassasiyetleri

Profesyonel eller ile güler yüzlü ekibi ile her evde en kusursuz gider açma hizmetini veren kurumumuzda farklı farkı birçok profesyonel yöntem ile kapanan giderler tesisat yeni yapılmış gibi sağlıklı bir şekilde açılır. Gider açma ekibimiz gittiği her mekanda öncelikli olarak kapanan gideri tespit etmektedir.

Tespiti yapılan kapanmış gidere uygulanacak yöntem belirlendikten sonra profesyonel bir biçimde kapanan gider ev sahiplerine rahatsızlık vermeden, etraf kirletilmeden ve tesisatta kırılma yapılmadan profesyonelce halledilmektedir.